Mağaza

Showing all 5 results

Creall Do&Dry Seramik Hamuru 500 Gr

32.00

Hava ile kuruyabilen özel seramik hamurudur. İsteğe göre ev tipi fırınlarda fırınlanabilir. Kuruduktan sonra veya hamuru şekillendirirken akrilik boya ile boyanabilir.

Ebru Ener Islak Zemin Boyası 1 Kg Beyaz

378.00

Boyamızın içine ek katkı maddesini karıştırarak banyo ve mutfak ıslak zemini, fayans, lavabo, evye, cam gibi ürünlerinizin rengini bir günde değiştirmek için kullanabileceğiniz, su bazlı, yarı mat, vernikli, genel yüzey boyasıdır. Sağlığa zararlı madde içermez. Yüzey yağ, kir, deterjan artıklarından iyice arındırıldıktan sonra boyama yapılabilir (isteğe göre derin temizlik yapmak için zımparada kullanabilirsiniz). Kullanım Şekli: Ana boyamızın içine katkı maddesini ilave edip 2-3 dakika kadar çalkalayıp boyama tavanıza Islak Zemin Boyası döküp kullanabilirsiniz . Karışım yapıldıktan sonra 12 saat içerisinde tüketilmelidir. Kesinlikle su ile inceltilmez. Katlar arası bekleme süresi min. 4 saattir . Minimum 2 kat uygulanmalıdır. Fırçanız ve rulonuz kuru olmalıdır. 36 saat sonra dikkatli olarak kullanılır, 21 günde kemikleşir. Not: İçine karıştırdığınız (1Kg de 30 gr katkı maddesi kullanılır ) ek katkı boyaya sürüş kolaylığı, kurumada hızlandırma ve boyanın yapışma mukavemetini arttırmak için kullanılır. Katkı maddesi sadece bu boya ile uygundur. Serin yerde saklayınız.

Ebru Ener Yarımat Vernikli Zemin Boyası 250ml Beyaz

79.00

Eşyalarınızın rengini bir günde değiştirmek, lake görünümü elde etmek için kullanabileceğiniz su bazlı yarı mat vernikli genel yüzey boyasıdır. Sağlığa zararlı madde içermez. Ham ya da cilalı ahşap yüzeylerde, polyester, seramik, plastik, cam, duvar, metal, strafor, kağıt yüzeylerde kullanılabilir.  Yüzey …

Ebru Ener Yarımat Vernikli Zemin Boyası 500ml Beyaz

149.00

Eşyalarınızın rengini bir günde değiştirmek, lake görünümü elde etmek için kullanabileceğiniz su bazlı yarı mat vernikli genel yüzey boyasıdır. Sağlığa zararlı madde içermez. Ham ya da cilalı ahşap yüzeylerde, polyester, seramik, plastik, cam, duvar, metal, strafor, kağıt yüzeylerde kullanılabilir. Yüzey …

Ebru Ener Yeni Nesil Vernikli Boya (Anka) 1 Kg Beyaz

259.00

Eşyalarınızın rengini bir günde değiştirmek, lake görünümü elde etmek için kullanabileceğiniz su bazlı yarı mat vernikli genel yüzey boyasıdır. Sağlığa zararlı madde içermez. Ham ya da cilalı ahşap yüzeylerde, polyester, seramik, plastik, cam, duvar, metal, strafor, kağıt yüzeylerde kullanılabilir. Yüzey temizlendikten sonra zımpara yapmadan uygulanabilir. Kesinlikle su ile inceltilmez. Katlar arası bekleme süresi min. 4 saattir. Kendinden verniklidir, vernikle koruma gerektirmez. Seramik boyanması durumunda vernikle ekstra koruma gerekir. 21 günde kemikleşir. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız.